O firmie

Firma kopering.net to firma jednoosobowa działalność gospodarcza prowadząca działalność marketingową, promocyjną oraz programistyczną dla firm, jednostek samorządowych, osób prywatnych i wszelkich organizacji. Kopering.net dostarcza szereg narzędzi promocyjnych, głównie w obszarze Internetu, jak i grafiki użytkowej.

Nazywam się Jacek Koprowski – jestem właścicielem firmy i historia moja jest tożsama z historią mojej działalności. Pierwszą komercyjną stronę internetową wykonałem dla płockiej rozgłośni radiowej Katolickie Radio Płock (104,3 FM), dla której przez 6 lat administrowałem stronę internetową oraz wykonałem jej kolejne dwie odsłony. Był to dla mnie pierwszy duży projekt i pierwsze duże wyzwanie, które wiele mnie nauczyło.

Idea firmy kopering.net narodziła się w 2008 roku, kiedy to prowadziłem działalność jako pion Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. W ramach pionu AIP stworzyłem serwis internetowy promujący rabaty i promocje w mieście oraz tworzyłem rozwiązania promocyjne dla firm.

W lutym 2009 roku, została zarejestrowana i rozpoczęła działalność jednoosobowa działalność gospodarcza KOPERING.NET Jacek Koprowski, prowadząca obecną działalność promocyjną i programistyczną dla firm z niemalże z całej Polski (między innymi Płocka, Warszawy, Gdańska). Firma zajmuje się kompleksowym tworzeniem witryn internetowych, portali, a także wizytówek internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw z różnych branż.

Na chwilę obecną oprócz firm prywatnych z całej Polski pracuje także dla Software House’ów z Warszawy oraz Łodzi zajmując się programowaniem aplikacji internetowych w technologii PHP / Symfony / HTML5 / Twig / CSS3 / JS / jQuery / Bootstrap / MySQL / PostgreSQL. Rozwijam również swoje umiejętności oraz interesuje się programowaniem w języku Java SE.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Linkedin